O nas

Firma Infinity24-property to nowo powstały podmiot na biznesowej mapie Trójmiasta, specjalizujący się w czterech głównych obszarach:

Nasza oferta

Te zdawałoby się różne aktywności łączy osoba nowego właściciela, Pana Prezesa Jarosława Mitroszonka, który kontynuując wieloletnie tradycje firmy w wynajmie nieruchomości, dostrzega też potrzeby i problemy lokalnej społeczności, odważnie wdrażając w swoich projektach nowe technologie.

Pierwsze doświadczenia w biznesie i pracy dla dobra lokalnej społeczności Pan Prezes Jarosław Mitroszonek zdobywał już na przełomie latach 80. i 90. Wśród wielu różnych inicjatyw biznesowych, ale także charytatywnych i realizowanych na zasadach wolontariatu, warto wymienić podjęcie współpracy przy odrestaurowaniu dworca kolejowego w Gdańsku. To niezwykły budynek, piękny zabytek o ponad 120 letniej historii, z monumentalnym, pieczołowicie odtworzonym wnętrzem, który dzięki wysiłkowi inwestorów i specjalistów od prac renowacyjnych, odzyskał swój dawny blask i stał się atrakcyjnym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających miasto. Inny projekty to np. założenie Fundacji wspierającej w codziennym życiu osoby niepełnosprawne.

Gdańsk - Gdynia - Sopot

Obrazy powstały przy użyciu
sztucznej inteligencji
Midjournej AI
Otwórz chat
1
W czym możemy pomóc?
Witaj w Infinity24 Property
W czym możemy pomóc?